Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi

Üniversite yaşamınızda karşılaşabileceğiniz sorunlarla başa çıkma konusunda artık yalnız değilsiniz. Hasan Kalyoncu Üniversitesi olarak siz sevgili öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarında yanınızda olduğumuz gibi, olabilecek psikolojik destek ihtiyacınıza da cevap verebilecek bir birimi hizmetinize sunuyoruz.

Üniversitemizin Psikolojik Danışma Merkezi şimdilik sınırlı yer ve uzman imkanına sahip olduğu için haftanın belli gün ve saatlerinde hizmet verebilmektedir.

Psikolojik Danışma Hizmetleri bireyin;
  ? Kendini tanıması,
  ? Problemlerini çözebilmesi,
  ? Gizil güçlerini farkedebilmesi,
  ? Gerçekçi kararlar alabilmesi,
  ? Kendisiyle ve çevresiyle barışık olabilmesi ve
  ? Bireysel, sosyal ve akademik gelişimini destekleyerek çevresine daha rahat uyum sağlamasını hedefler.

    Geleceğe daha iyi hazırlanmak, üniversite hayatını daha dolu dolu geçirmek,yarınlarımızı daha umutla planlamamız için beden sağlığımız kadar ruh sağlığımıza da önem vermemiz gerekmektedir.

    Psikolojik danışma hizmetleri bireysel sunulduğu gibi uygun olduğunda grup formatında da sunulmaktadır. Psikolojik danışma hizmetleri tamamen gizlilik ilkesine bağlı kalınarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan danışma oturumlarında her bilgi gizli tutulacaktır. Merkezimizde uzman psikolog ve psikolojik danışmanlar görev almaktadır.

   Psikolojik Danışma Birimimiz randevu ile çalışmakta olup, randevularınızı aşagıdaki linkten ilgili formu doldurarak alabilirsiniz.  

UZMANLARIMIZ
Uzm. Psikolog Merih TOKER
Uzm. Psikolog Saadet YAPAN

Yeni Randevu Al
Öğretim Üyesi
OctoberNovember 2018December
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
     
Kullanıcı Ad  
Şifre